Треш-легенди з Бей-Ері EXODUS отримали місце в одному з найвизнаніших шпигунських серіалів телебачення. Композиція гурту «Blacklist» з альбому «Tempo Of The Damned» 2004 року звучить у сцені в барі в другій серії другого сезону «The Agency».
Для гітариста Гері Голта це особлива радість. «Близько року тому мені надійшов лист — серіал хотів використати музику EXODUS в одному з епізодів. Це виявився мій улюблений серіал, "The Agency", тож, звісно, я сказав: "Та чорт забирай, так!"» Голт також згадав, що в серіалі знімається Майкл Фассбендер, «який, як мені казали, металіст» і який двічі планував завітати на концерти SLAYER за часів Голта в цьому гурті, але так і не дістався. «А тепер я чую те, що ми створили, у своєму улюбленому серіалі! Сезон 2, серія 2! Неймовірно!»
Усі десять серій другого сезону «The Agency» стали доступні 21 червня на Paramount+. У серіалі знімаються двічі номінант на «Оскар» Фассбендер, а також Джеффрі Райт, Джоді Тернер-Сміт, Кетрін Вотерстон і Річард Гір. Сюжет стежить за Марсіанином (Фассбендер) — агентом ЦРУ, який живе під прикриттям у власному житті й намагається врятувати ув'язнену кохану.
Знятий за мотивами багатосерійного французького серіалу «Le Bureau Des Légendes», «The Agency» став одним із найуспішніших проєктів Paramount+: перший сезон зібрав 5,1 мільйона глядачів на всіх платформах у світі за перший вікенд.
«Tempo Of The Damned» був шостим студійним альбомом EXODUS і ознаменував повернення вокаліста Стіва «Зетро» Соузи. Понад два десятиліття по тому інституція з Бей-Ері продовжує гастролювати й лишається одним із найтриваліших та найвпливовіших імен треш-металу.